FOLYAMATFEJLESZTÉSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezel? Kiváló problémafelismerő és megoldó képességgel rendelkezel, és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre, új ismeretek megszerzésére?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk, a Magnetec-Ungarn vállalat, az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével érte el azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozzon, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán.

Most bővülő csapatuk számára keresünk új szakembert az alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs főbb feladatai lesznek:
  • A minőségügyi terület támogatása a vevői és beszállítói reklamációk során
  • A folyamatok fő dokumentumainak elkészítése: Layout, Process Flow Chart (PFC), FMEA és a minőségügyi részleg támogatása a Control Plan (CP) elkészítésében
  • A gyártási folyamatokhoz tartozó munkautasítások elkészítése és naprakészen tartása, beleértve a gyártási, gyártásindító, átállási, folyamatellenőrzési, csomagolási utasításokat
  • A folyamatok rizikó analízise (PFMEA), és a termék fejlesztésből adódó rizikók felmérésben (DFMEA) történő közreműködés
  • A technológiai területen felmerülő hibajelenségek feltárásának önálló koordinálása, problémák megoldása és megelőzése (hibabiztos eljárások, megoldások kidolgozásával, bevezetésével)
  • A termelés teljeskörű támogatása, jogosult technológiai és folyamat oktatások szervezése, megtartása a szériagyártásban
  • A termékcsomagolási folyamatok megtervezése a logisztika közreműködésével
  • A gépgyártókkal történő egyeztetés bármely a területéhez kapcsolódó fejlesztés, hibaelhárítás vagy információcsere indokolt esetén, gépgyártók felügyelete
  • A gépgyártókkal történtő egyeztetés (különböző területekhez kapcsolódó fejlesztés vagy hibaelhárítás esetén), és a gépgyártók felügyelete
  • Kísérleti fejlesztési projektek önálló végrehajtása - tevékenységek megszervezése, eredmények összefoglalása a technológiai vizsgálatok, új technológiák kipróbálására vonatkozóan
  • C-minta (nullszéria) gyártás során az optimális technológiai paraméterek meghatározása, ezek előírásáról való gondoskodás és az optimum visszaellenőrzések módjának meghatározása; a visszaellenőrzés időben történő végrehajtása, kiértékelése és dokumentációja az ABAS Task Manager moduljában
  • A APQP keretrendszer követelményei szerinti dokumentációk, jegyzőkönyvek és riportok elkészítésében, támogatásában való részvétel
Amire a jelentkezésnél szükséged lesz:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, egyéb szakirányú mérnöki végzettség)
  • 3-5 év hasonló, gyártási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • PFMEA készítésének, elveinek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Magabiztos, szakmai angol nyelvtudás (középszinten, szóban és írásban)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Nyitottság új ismeretek megszerzése iránt
  • Rendszerezési képesség
  • Rugalmas alkalmazkodás a prioritások hirtelen változásához
  • Proaktivitás
Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbért nyújtanak Számodra
  • Teljesítménybónuszt is biztosítanak, amelynek maximuma az éves bér 10%-a (vállalati és egyéni célok elérésének függvényében)
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Biztosítják a munkavégzéshez szükséges eszközöket, céges laptopot és mobiltelefont
  • Lehetőséged van hibrid munkavégzésre is
  • Bejárási költségeidet 100%-ban támogatják
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket is kínálnak, illetve folyamatosan támogatják szakmai fejlődésedet is

Munkavégzés helye: 3200 Gyöngyös, Pipis-hegy

Munkaidő: Rugalmas munkaidő, heti 40 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években alapították, napjainkban közel 1700 fővel működnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás technológiai területein. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalathoz, Téged is vár 9 fős háttérfejlesztő mérnök csapatuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel és már van tapasztalatod gépészeti területen is? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció gyógyszeripari, vegyipari területen? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva