BESZERZÉSI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy fiatalos, befogadó csapat tagja lenni? Már rendelkezel beszerzői tapasztalattal, de érdekes lehet Számodra egy pozíció, ahol tapasztalt kollégák segítik szakmai betanulásod?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnercégünk 15 éve aktív, nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő napelemszerelő és napelemes rendszerek kiépítésével foglalkozó - zöld energia profilú - vállalat.
A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket.

Most folyamatosan bővülő, veszprémi csapatuk számára keresünk hosszú távra új kollégát az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • A szükséges anyagok megrendelése, azok teljeskörű ismerete
  • A főbb beszerzési partnerekkel történő kapcsolattartás, esetleges akciók nyomon követése, kedvezőbb árak tárgyalása
  • Szállítás megszervezése, nyomon követése, szállítólevelek kezelése
  • Komplexebb projektekhez a kiszállítás(ok) megszervezése
  • Ár-érték arányban legkedvezőbb szerszámok beszerzése, munkaterületre való eljuttatásuk, kijutás szervezése
  • Beszállítói anyaghiány esetén alternatívák keresése
  • Nagyobb céges projektek esetén az átadási dokumentáció összeállításában való aktív részvétel
  • Szerszámok/gépek javíttatásának megszervezése (logisztika raktárossal együttműködve)
  • Termékadó befizetését illetően kapcsolattartás külső munkatársakkal

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete
  • Árubeszerzési referens (középfokú) végzettség, képzettség
  • Megfelelő szakmai ismeretek esetén minimum 1 év  beszerzői területen szerzett szakmai tapasztalat (a többéves szakmai tapasztalat előny)
  • Veszprém környéki, Veszprém megyei lakhely
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs készség

Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbért és havi Cafeteria juttatást kínálnak Számodra
  • Teljesítményalapú év végi jutalomrendszerük elismeri a jó eredményeket
  • Biztosítják a munkavégzéshez szükséges eszközöket (céges laptopot és telefont)
  • Garantált a hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet és fiatalos, dinamikus csapat vár Rád
  • Szakmai támogatásodat tapasztalt, senior kollégák segítik majd a betanulási időszak során
  • A kellemes irodai környezetben ingyen kávé és tea fogyasztási lehetőség is rendelkezésre áll
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezetben egyaránt kamatoztathatod és fejlesztheted megszerzett szakmai ismereteidet, hogy karriered új szintjére léphess

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkaidő: H-P, 08:00-16:00 (heti 40 óra)

Bátran kijelenthetjük, hogy Partnerünknél hosszútávú, biztos munkahely vár Rád és dinamikus, befogadó csapatában otthon fogod érezni magad!

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával, ha szeretnéd kimagasló, lelkiismeretes munkáddal Partnerünk hírnevét erősíteni!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva