ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriumuk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

ANALITIKUS
A következő feladatok várnak Rád:
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése élelmiszeripari területen
  • Szabványos módszerek bevezetése és alkalmazása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése a laboratórium információs rendszerébe
  • Vizsgálati eredmények ellenőrzése, vizsgálati jelentések készítése
  • Technikusok felügyelete és szükség esetén továbbképzése
  • Részvétel és aktív együttműködés az akkreditációs rendszer fenntartásában
Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripar, vegyipar)
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Folyamatközpontú szemlélet

A jelentkezésnél előnynek számít:
  • Angol nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bejárási támogatás (Budapesten belüli közlekedésre vonatkozóan is)
  • A próbaidő lejártát követően Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Megbízhatóság
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület, Telepes utca

Munkaidő: H-P, 8:30 - 17:00

Ammennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

SZTNH pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Szabadalmi Főosztály, Vegyészeti- és Biotechnológiai Osztályára az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 17 nap múlva