ÉRTÉKESÍTŐ (KELET-MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Élelmiszeripari  rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Ha jó kommunikációs készséggel és hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, illetve nem okoz gondot az utazás, JELENTKEZZ!
Értékesítőként a következő feladatokat kellene ellátnod:
  • Élelmiszeripari gépek értékesítése, elsősorban meglévő partnerek részére
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, rendszeres partnerlátogatások lebonyolítása
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés, árajánlatok bekérése
  • Árazás kialakítása és ezek egyeztetése az ügyfelekkel közösen
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Amit megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat műszaki gépek területen
  • Projekt sales-ben/hosszú értékesítési ciklusban szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Előnyt jelent, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú, mérnöki végzettséggel
  • Német nyelvtudással
A juttatási csomag a következő elemeket tartalmazza:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Éves bónusz lehetősége előre meghatározott kritériumok alapján
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és telefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Rugalmas munkaidő
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország (Debrecen, Miskolc, Tiszafüred, Nyíregyháza) - folyamatos partnerlátogatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat az JELENTKEZÉS gombra

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Több mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő, szakmailag elismert, magyar tulajdonú, egyedi biztonsági ajtó- és kerítésgyártó cég keres olyan értékesítési munkatársat, aki professzionálisan szolgálja ki az új és meglévő ügyfelei igényeit. Ha egy exclusive környezetre vágysz és egy NÍVÓ-s termék értékesítésében szeretnél részt venni, akkor Téged keresünk! Bécsi úti bemutató termükbe keressük csapatuk új tagját! Gyere, építsük együtt a jövőt, csatlakozz hozzánk!

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás; 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán. Folyamatosan fejlődő kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva