ÉPÜLETGÉPÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod projektek szervezésében és vezetésében?

Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk egy 1987-ban, klímatechnikában jártas szakemberek által alapított vállalkozás, amelynek elsődleges célja, hogy Magyarországon szinte egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtsanak a lég-és klímatechnikai rendszereket még nem ismerő, leendő ügyfeleik számára.
Napjainkban elsősorban hűtési, fűtési és légtechnikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével, javításával és karbantartásával foglalkoznak.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projektek épületgépészeti árazása és komplex lebonyolítása
  • Közreműködés a projektek gépészeti szolgáltatásainak tervezésében, műszaki és pénzügyi ütemtervek, szerződések előkészítésében
  • Épületgépészeti berendezések, eszközök beszerzésének koordinációja
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozói és beszállítói pályáztatás
  • Műszaki előkészítési munkában való részvétel

Elvárások, követelmények:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Minimum 3 év tapasztalat közbeszerzési projektek irányításában, projektek szervezésében és irányításában
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • E-napló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyors problémamegoldó készség, precíz és pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Önálló szakági munkavégzés, és képesség csapatmunkában való részvételre is
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Felelősségteljes feladatok
  • Munkavégzés helyszínen és irodai munkakörnyezetben (20-80 % arányban)
  • Helyszíni munkavégzés esetén biztosított céges gépjármű, vagy saját autó használata esetén az úti költségek térítése (15 Ft/km)
  • Stabil és hosszú távú munkahely
  • Munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon
  • Kihívások, szakmai fejlődési lehetőség - új ismeretek megszerzésének, illetve szakmai tréningeken és  szakképzéseken való részvétel költségeinek támogatása

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Reitter Ferenc u.  132/c

Munkaidő: H-P, 08:00-16:30

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával és nettó bérigényének megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne egy megbízható vállalatnál dolgozni? Szeretné tudását egy elismert vezető tervező mellett bővíteni? Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön az az épületgépész mérnök, akit mi keresünk! Ügyfelünk egy közel 10 éve alakult 100%-ban magyar tulajdonú épületgépészeti tervezéssel és mérnöki tanácsadással foglalkozó vállalat. A vállalat Magyarország kiemelt projektjein dolgozik épületgépészeti szakértőként. Munkáik között uszodák, fürdők, iskolák, komplett egyetemi kampuszok, irodaépületek és jelentősebb sportlétesítmények is helyet kapnak. A maximális energiahatékonyságot és komfortszintet az alkalmazott innovatív energetikai megoldásaikkal tartják fent, amelyeknek köszönhetően egyéb szakmai elismerések mellett elnyerték a 2021-es Épületgépészeti Nívódíjat. Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat. Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás.Mérnök csapatuk bővítésére keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva