GAZDASÁGI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy országosan ismert étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat.

Budapesti irodájukba keressük új munkatársukat

munkakörbe.

Feladatok:
  • A vállalati szegmenseket éríntő kimutatások, elemzések, statisztikák készítése
  • A vezetői döntéseket megalapozó információszolgáltatás biztosítása, megtérülési idő kalkulációja
  • Szakterületi költségfelhasználások rendszeres elemzése
  • Jövedelmezőségszámítások, költségfelosztások ellenőrzése
  • Ár és önköltség számítás.
  • Gyártási költségek elemzése.
  • Költségkalkulációk készítése
  • Hatékonysági vizsgálatok, elemzések elvégzése, prognózisok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen (minimum mérlegképes könyvelő)
  • Legalább 2 év számviteli, pénzügyi, kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, EXCEL, Word magabiztos kezelése
  • Kommunikációs és együttműködési készség, kiemelkedő szakmai tudás és önállóság
  • Kezdeményezőkészség
  • Elemző-értelmező gondolkodás
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, precizitás
Előny:
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődés lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben
  • Stabil háttér
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias környezet, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • 1138 Budapest, Úszódaru utca 1. fszt. Ü-10.
Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 43 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük pénzügyi csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Megbízónk Pénzügy csapata munkatársat keres teljes munkaidőben az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva