E-COMMERCE SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha határozott és talpraesett vagy!
Ha szeretnél műszaki területen szakmai kiválóságokkal együtt dolgozni!
Nem ijedsz meg attól, ha új ismereteket kell elsajátítanod!

Akkor csatlakozz partnerünkhöz, és pályázd meg az alábbi pozíciót:

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre,
mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

Milyen feladataid lesznek:
  • Webáruház napi és hosszútávú működésének és fejlesztésének menedzselése,
  • Webáruházi készletek menedzselése, adatbázis-építés menedzselése,
  • Online kampányok tervezése, lebonyolítása, optimalizálása,
  • Social média csatornák tartalom-, és kampány tervezése, ehhez kapcsolódóan a külsős marketing ügynökség megfelelő briefelése,
  • A teljes „vásárlói út” és az ahhoz kapcsolódó KPI-k megértése, elemzése, reagálása,
  • Offline marketing stratégia megtervezése, koordinálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a telephelyvezetőkkel az üzleteket is érintő kérdésekben,
  • Elemzések és riportok készítése.
Mit várunk el Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 3-5 éves tapasztalat e-commerce vagy content menedzsment területen,
  • Egyedi fejlesztésű Webshop menedzselésében szerzett tapasztalatod van,
  • Adatelemző szoftverek ismerete (pl.: Data Studio),
  • Kreatív, ötletgazdag személyiség, kiváló esztétikai érzék,
  • Csapatjátékos szemlélet, proaktív hozzáállás.
Előny:
  • 3-5 éves tapasztalat projektmenedzsment területen.
Miért jó nálunk dolgozni?
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, kulturált modern munkakörnyezetben,
  • Inflációkövető, versenyképes bérezés,
  • Havi nettó 27.000 cafetéria OTP SZÉP kártyán, valamint teljesítmény alapú negyedéves bónusz,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat tagja lehetsz, lelkes, közvetlen munkatársakkal,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely vagyunk, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Folyamatos visszajelzést kapsz a felettesektől, jól működő bónusz rendszer keretein belül.
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület. Népliget (1-es villamos vonalán).

Munkarend: hétfőtől-péntekig 07:00-15:00-ig, vagy 09:00-17:00-ig egyeztetés szerint. Home Office-ra nincs lehetőség.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!