KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a PowerPak Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás.
Több évtizede foglalkoznak kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Fiatalos csapatukba keresünk most

KÖNYVELŐ

kollégát.

Főbb feladatok:
  • Bejövő számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • Bejövő számlák rögzítése a könyvelő programban
  • Kimenő vevői számlák elkészítése és könyvelése
  • Bankszámlák könyvelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása a főkönyvelő iránymutatása alapján
  • Tárgyi eszköz analitikák vezetése, tranzakciók rögzítése
  • Részvétel a havi zárások elkészítésében
Elvárások:
  • Folyamatban lévő / már megszerzett mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-5 éves tapasztalat
  • MS Excel, World magabiztos használata
Előnynek számít:
  • RLB/KulcsSoft ismerete
Amit kínálnak neked:
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
Munkarend:
  • Rugalmas
Munkavégzés helye
  • 1044 Budapest, Ezred u. 2.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Mérlegképes könyvelői képzettséggel, és aktív pénzügyi, számviteli ismeretekkel is rendelkezik? Szívesen kamatoztatná szakmai tudását egy új pozícióban? Akkor Ügyfelünknél a helye! Partnerünk dinamikusan fejlődő cég az építőipari piacon. Szerkezetépítőként, és mára generálkivitelezőként, számos kiemelt beruházás meghatározó szereplőjévé vált az elmúlt években Budapesten, továbbá országszerte. Folyamatosan beruházó vállalatként nettó árbevétele, a legutóbbi statisztikák szerint, meghaladta a 2 milliárd Forintot és mintegy 270 aktív munkavállalóból álló csapattal dolgozik céljainak eléréséért. Most pénzügyi csapatuk számára keresünk új, mérlegképes könyvelői végzettséggel és aktív könyvelő tudással rendelkező munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Többéves könyvelői és számviteli tapasztalattal rendelkezik? Szívesen kamatoztatná szakmai ismereteit egy új pozícióban a megújuló energiák területén? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan. Most pénzügyi csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva