EXECUTIVE CHEF

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az Mjus World Resort & Thermal Park **** az „Év szállása” verseny 2 díját is elnyerte.

Számukra keresünk új csapattagot

pozícióba.

Lehet, hogy Te vagy az?

Olyan tehetséges Munkatársat keresünk, aki a konyhát művészetnek tartja és saját szenvedélyével csapatát is inspirálja, illetve aki a Vendégigények egyszerű kielégítésén túlmenően, meglepetést tud okozni Vendégeinknek.

Feladatok:
  • A különböző étlapok és a folyamatosan friss kínálatot biztosító szezonális kínálatok megtervezése és a Vezetőségnek való bemutatása
  • Az étlapokhoz tartozó receptúrák és elkészítési folyamatok meghatározása, írásba foglalása
  • A konyhai csapat képzése az ételek elkészítésében, illetve a különböző típusú szervírozásokban annak érdekében, hogy mindannyian a lehető legjobb módon készítsék el ugyanazt az ételt
  • A konyhai csapat operatív munkájának vezetése
  • A konyhai csapat munkaidő beosztásának, pihenőnapjainak, szabadságolásának megtervezése különös figyelemmel a humán erőforrás és a Vendéglétszám közötti korrelációra
  • Az új konyhai Munkatársak kiválasztásában, állásinterjúkon való részvétel a HR-es Munkatársakkal közösen
  • Az alapanyagkészletek kezelése, rendelések leadása a Cég által meghatározott módon
  • A konyhai területek megfelelő tisztaságának biztosítása a nap minden szakában
  • A HACCP-vel, higiéniával és biztonsággal kapcsolatos előírások betartatása, illetve az ezzel járó adminisztráció vezetése
  • Az operatív megbeszéléseken én meetingeken való részvétel, a Cég rendelkezéseiben való együttműködés és a konyhai csapatban való megvalósítása
A következő elvárásokkal keresünk Téged:
  • Jelentős, 4-5 csillagos szállodában szerezett tapasztalat tartós munkaviszony keretén belül
  • A magyar konyha alapos ismerete a klasszikus receptek javító újragondolásának lehetőségére való nyitottsággal
  • A nemzetközi és a mediterrán konyha alapos ismerete
  • Svédasztalos rendszerben is működő, de több típusú kínálatot és étlapot is biztosító létesítményekben szerzett tapasztalat
  • Szenvedély a kutatás és újítás iránt, a természetes és friss alapanyagok, illetve a regionális termékek iránt
  • A gluténmentes igényeket kielégítő ételek készítésében való alapos ismeret, illetve odafigyelés a különböző ételintoleranciából, vegetáriánus vagy vallási okokból eredő igényeket kiszolgáló ételekre
  • Szenvedély és hozzáértés a „svédasztal dizájn” iránt, hisz ami a szemnek is jó….
  • Rugalmas munkaidő beosztásra, váltott műszakra, munkaszüneti napi munkavégzésre való nyitottság
  • Jó vezetői kompetencia és tiszteletet követelő hozzáállás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • A német és/vagy angol nyelv magabiztos ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Fiatal és dinamikus, újításra és új ötletek megvalósítására teret adó Céget
  • Versenyképes bérezést exkluzív juttatásokkal Neked és Családodnak
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget
Munkavégzés helye:
  • Körmend, Vas megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Pest megye

Kreatív chef-nek tartod magad és külföldön is szereztél releváns tapasztalatot? Igazi vezető egyéniségnek vallod magad, aki határozott, pontos, valamint magabiztosan lép fel minden helyzetben? Szeretnél egy olyan éttermet irányítani, ahol a kreativitás folyamatos fejlesztése, az ételek és hangulat különleges összehangolása az elsődleges cél? Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres HEAD CHEF pozícióba!

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni, amely évek óta Budapest piacvezető éttermeinek egyike? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva

Would you like to be part of a large restaurant that has been one of Budapest's market-leading restaurants for years? Taking care of the guest experience is vital to you, and you also have relevant experience? If you answered yes to the questions above, this position was made for you! Our partner is looking for a new team member for the following position: RESTAURANT MANAGER (BREAKFAST/EVENING)