VILLAMOSSÁGI KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás.
Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége.

Családias jellegű vállalkozásuk új tagját keressük az alábbi pozícióba akár azonnali kezdéssel:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
A következő feladatokban számítanak rád:
  • Nagyteljesítményű dízelmotoros készenléti üzemmódú áramfejlesztők helyszínen történő villanyszerelése, villamos karbantartása, beüzemelése, hibafeltárása és javítása
  • Általános villanyszerelési munkák ellátása
Ami a Partnerünk számára fontos:
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, informatikus, villamosberendezés kezelő, stb.)
  • Nyitottság új ismeretek befogadására és elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a Partnerünk előnyként kezel:
  • Villamos forgógépekkel, elektronikai berendezésekkel és vezérlő PLC-k programozásával kapcsolatos ismeretek és tapasztalat
  • C és B+E, E kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret
Amit a Partnerünk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Év végi prémium
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Vállalati képzések külföldön (Románia, Portugália, Franciaország, Olaszország)
  • Munkavégzéshez minden tárgyi feltétel (munkaruha, munkavédelmi eszközök, szerszámok stb.)
  • Céges mobiltelefon, mobilinternet és laptop magánhasználatra is
  • Kiszámítható hosszú távú munkahely
  • Évente 10-15%-os béremelés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
A munkavégzés egyéb részletei:
  • Munkavégzés helye: budaörsi telephely + szerviz helyszínek országosan
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-tól 16:30-ig
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezés gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Dunaújvárosi ügyfelünk tevékenységének középpontjában olyan mérőrendszerek fejlesztése áll, amelyek segítségével meghatározható az ömlesztett áruk nedvességtartalma, például teherautó rakomány vagy szállítószalagon szállított áru. A hazai fejlesztés támogatására és nemzetközi üzembehelyezésekre keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szakmunka | Nógrád megye

Partnerünk több, mint 20 éve van jelen hazánkban a fémalkatrész gyártással foglalkozó piac meghatározó szereplőjeként. A termékre szabott alkatrészek fejlesztéséhez és gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi. A több milliós darabszámban gyártott alkatrészeket az autóiparban és az űrtechnológiában is felhasználják. Jelenleg csapatuk új tagjait keressük korszerű rétsági üzemükbe az alábbi pozícióba: ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI TECHNIKUS