CREDIT CONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP Pénzügy csapata

munkatársat keres teljes munkaidőben.

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • Nemzetközi kintlévőségek kezelése, fizetési felszólítások elkészítése
  • Vevői egyeztetések angol nyelven
  • Kintlévőségkezeléssel kapcsolatos riportok készítése
  • Vevői összevezetések elkészítése
  • Pénzügyi tranzakciók kezelése, egyeztetése a vevőkkel, illetve a pénzügyi osztállyal
  • Bankigazolások és egyéb szükséges információk bekérése a banktól
  • Bankkönyvelés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a hitelbiztosítóval
IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA:
  • Szakirányú középfokú pénzügyi, gazdasági végzettséged van
  • Könyvelési tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokon kommunikálsz angolul (írásban és szóban egyaránt)
  • Jártas vagy az adminisztrációs feladatokban
  • Nagyfokú precizitás és elemzőképesség jellemez
  • Nyitott vagy az önálló munkavégzésre
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
ELŐNY:
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Navision program ismerete
AMIT NYÚJTUNK NEKED
  • Hosszútávú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Jó hangulatú, támogató csapatot
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Betanulás után home office lehetőséget
  • Munka-magánélet egyensúlyát
MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Mérlegképes könyvelői képzettséggel rendelkezik és naprakész ismeretei vannak a számviteli, adózási és pénzügyi területen? Szívesen lenne egy mértékadó, agráripari vállalat ügyviteli csapatának új tagja? Akkor Ügyfelünknél a helye! Partnerünk a magyar baromfi ágazat 28 éves, elismert és feltörekvő társasága. Jelenlegi tevékenységeikkel hazai termelés mintegy 5 százalékát teszik ki. Saját tojás-márkával is rendelkeznek. Most ügyviteli csapatuk erősítésének céljából, egyes számviteli, adózási, pénzügyi és kontrolling feladatok ellátásra keresünk agilis, kitartó és az új kihívásokra nyitott munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk egy több, mint 30 éves múltra visszatekintő magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységi köre a divat ruházati kiskereskedelem, országszerte jelenleg több, mint 40 üzlettel. Megbízónk további üzletek nyitását tervezi, ami mellett célja a piac növekvő követelményeinek megfelelni; mind a termékekben, mind a szolgáltatásokban már megvalósított minőségi színvonalat tovább emelni. Négytagú könyvelői csapatukba keressük új csapattagjukat az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Mérlegképes könyvelői képzettséggel, és aktív pénzügyi, számviteli ismeretekkel is rendelkezik? Szívesen kamatoztatná szakmai tudását egy új pozícióban? Akkor Ügyfelünknél a helye! Partnerünk dinamikusan fejlődő cég az építőipari piacon. Szerkezetépítőként, és mára generálkivitelezőként, számos kiemelt beruházás meghatározó szereplőjévé vált az elmúlt években Budapesten, továbbá országszerte. Folyamatosan beruházó vállalatként nettó árbevétele, a legutóbbi statisztikák szerint, meghaladta a 2 milliárd Forintot és mintegy 270 aktív munkavállalóból álló csapattal dolgozik céljainak eléréséért. Most pénzügyi csapatuk számára keresünk új, mérlegképes könyvelői végzettséggel és aktív könyvelő tudással rendelkező munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva