KÖRNYEZETVÉDELMI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Környezetmérnök vagy vegyészmérnök végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod vegyipari területen?
Érdekel a környezetvédelem és a gyógyszergyártás?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál és súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most csapatuk számára keresünk a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes és szorgalmas új munkatársat az alábbi pozícióba:

A következő feladatokban számít Rád csapatuk:
  • Adatgyűjtés és hatósági jelentések elkészítése, hatósági kapcsolattartás
  • Hulladék gazdálkodás, szállítás megszervezése, dokumentálása
  • Környezetvédelmi kockázatértékelések elkészítése
  • Környezetvédelmi eltérések, kivizsgálások vezetése, mérések megszervezése, szakmai felügyelete
  • Talajvíz kármentesítés szakmai felügyelete
  • Külsős és belsős dolgozók oktatása
  • Belsős és külsős auditok végrehajtása, támogatása
  • Környezetmérnök / vegyészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Már van minimum 2 év vegyipari területen szerzett tapasztalatod
  • Jól ismered a vonatkozó környezetvédelmi jogszabályokat
  • Jó kommunikációs készséggel bírsz
  • Asszertív személyiség vagy, akit nagyfokú precizitás és önálló munkavégzési készség jellemez

A jelentkezésnél előnyt jelent, amennyiben:
  • Nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot
  • Elkötelezett vagy a gyógyszeripar iránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő középvállalkozásnak
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbért, illetve Szép kártyát és egyéb szociális juttatásokat nyújtanak
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítanak Számodra
  • Teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel foglalkoztatnak
  • Lehetőséged lesz angolul tanulni
  • Jó hangulatú, támogató csapatban, családias légkörben végezheted mindennapi munkádat
  • Lehetőséged lesz a vezetőddel egyeztetett napokon otthoni munkavégzésre is (hetente 1-2 nap), amelyhez az informatikai eszközöket (laptop, mobiltelefon) biztosítják Számodra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület - Home Office munkavégzési lehetőséggel

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!