SENIOR PHP FEJLESZTŐ (SYMFONY)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk komplex after sales és IT szolgáltatást nyújtanak a telekommunikációs és IT piac szereplőinek. A mobil iparágról és annak jövőjéről náluk lehet a legtöbbet tanulni, sőt, ha velük dolgozol, formálhatod is.

Jelenleg új kollégájukat keresik

SENIOR PHP FEJLESZTŐ

(FULL REMOTE)

pozícióba.

FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:
  • Cég saját belső fejlesztésű webes rendszereinek továbbfejlesztése B2C és B2B megoldások fejlesztése.
  • Gyártó és biztosítói rendszerek felé adatszolgáltatási megoldások (API) kialakítása és továbbfejlesztése.
AMIT KÉRÜNK TŐLED:
  • PHP fejlesztésben szerzett 3-5+ éves tapasztalat.
  • Build eszközök ismerete (Jenkins).
  • Verzió kezelés (git, git-flow ismeret).
  • Symfony keretrendszerben szerzett tapasztalat.
  • MySQL ismerete.
  • CI környezetben való jártasság (issue tracking, configuration management).
ELŐNYT JELENT:
  • Virtualizációs technikák (docker) ismerete és aktív használata.
  • ORM, Message Queue ismerete.
  • Automated build ismerete.
  • REST API fejlesztésben jártasság.
  • „Legacy code” megismerése és használata iránti nyitottság.
AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL:
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér.
  • Céges laptop és telefon.
  • Cafeteria.
  • Stabil hátterű cég, folyamatos növekedéssel, rengeteg izgalmas szakmai lehetőséggel.
  • A cég lapos szervezet, nem bajlódik sokat a hierarchiával. Ha jó ötleted van, itt megvalósíthatod. Támogatni fognak!
  • A legjelentősebb mobilszolgáltatók mobiloperátori rendszereibe látsz bele. Nem csak support feladatok vannak, hanem fejlesztési feladatokon dolgozhatsz.
  • Belső rendszerek fejlesztésén kívül partnereiknek is fejlesztenek megoldásokat, így a mobilpiacon is látható lesz a „kezed nyoma”.
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Full Remote (2040, Budaörs irodai jelenlét esetén)

MUNKAIDŐ: Rugalmas

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt és saját termékeket is. Bővülés miatt keressük új csapattársukat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállító. Legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről. Légy Te fejlesztő csapatuk legújabb tagja az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 14 nap múlva