TARGONCAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata magasemelésű targonca kezelésére

munkatársat keres!

Főbb feladataid lesznek:
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás, árukezelés akár 10 m magasságban
  • Előkészített rendelések komissiózása magasemelésű targoncával
  • A szükséges adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend betartása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Rendelkezel vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal (3324)
  • Friss jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését is várják
  • Raktározási területen szereztél már tapasztalatot
  • Vállalod a budapesti betanulást (utazást biztosítjuk)
Előnyt jelent:
  • Magasraktárban szerzett gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Betanulás és szakmai fejlődés támogatása
  • Stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés, teljesítménybér és béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye és ideje:
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.
  • Hétfőtől Péntekig 6:00 – 14:10, illetve 13:50 – 22:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó csapata munkatársat keres!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 6 nap múlva