GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

GÉPKEZELŐ
Feladatok:
  • Flakongyártó gép kezelése
  • Részvétel a gépkarbantartásában
  • Részvétel a szerszámcserében
  • A gyártási folyamat támogatása
  • A munkaterület rendben tartása
  • A szükséges termelési adminisztráció elvégzése
  • Minőség ellenőrzés (önellenőrzés)
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (elektromos előny), és/vagy
  • Műszaki jellegű munkatapasztalat (gépész/elektromos munkakörben)
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Rátermettség, rugalmasság, sokoldalúság
  • Több műszakos, 5+2 vagy 6+2 munkarend vállalása
  • Targoncavezetési tapasztalat előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Megbízható és dinamikusan növekvő cég
  • Folyamatosan fejlődő oktatási rendszerünknek köszönhetően előrelépési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Kiemelt Cafetéria összeg
  • Belépéstől kezdve kiemelkedő utazási költségtérítés
A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalata több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek most új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Győr

Megbízónk egy 20 éve működő, egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Stabil munkaadóként hosszútávú munkalehetőséget kínálnak, és folyamatosan javítják a munkakörülményeket. Csapatuk bővítése céljából új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva