CAM TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a VT Mechatronics Kft. egy 20 éve működő, egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat.

Stabil munkaadóként hosszútávú munkalehetőséget kínálnak, és folyamatosan javítják a munkakörülményeket.

A forgácsolási terület további bővítése céljából új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

Megbízónk ajánlata a munkádért cserébe:

  • Korrekt, munkakörnek megfelelő alapfizetés
  • Év végi jutalom, hónap dolgozója díj pénzjutalommal, kuponok
  • Cafeteria: évi bruttó 400.000 Ft
  • Évenkénti bérfelülvizsgálat / béremelés
  • Munkaruházat biztosítása: cipő, póló, nadrág, pulóver
  • Saját,  klimatizált és jól felszerelt, biztonságos munkaállomás
  • Munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km)
  • Próbaidő után díjmentes, átfogó orvosi vizsgálatok lehetősége
  • Saját belső szakmai képzések, mentoring rendszer, szakmai továbbképzések, nyelvi kurzus
  • Havi ajándékcsomagok (pl. csoki, szendvics, kávé, jégkrém, vitamin)
  • Rendszeres ajándékok a cég termékeiből
  • Év végi vacsora
Leendő feladataid:
  • Megmunkáló programok Edge-CAM rendszerben való elkészítése CNC 3-5 tengelyes megmunkáló gépekre
  • Gyártási folyamatok, technológiák meghatározása
  • Felfogó készülékek, felfogási sorrend meghatározása
  • Gyártási műveletterv kiadása CAM rendszerből
  • Szerszámlista kiadása CAM rendszerből
  • Utókalkuláció elvégzése, programok optimalizálása
  • Programok, technológiák mentése archiválása
  • Árajánlatok készítésében való részvétel CAM kalkulációval
  • Üzemi támogatás a készített programokhoz
A munka elvégzéséhez szükséges:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év CAM programozói tapasztalat
  • Forgácsolási gyakorlat
  • CAD ismeret

Előny:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Egyedi gyártási tapasztalat

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: 9027 Győr, Juharfa utca 24
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 1 műszakos munkarendben
  • Munkakörülmények: Klímával felszerelt tiszta üzem, modern munkagépek, kulturált munkakörülmények

Jelentkezz a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!