LARGE ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk nemzetközi szinten, céginformációs és követeléskezelési szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára.

Számukra keresünk új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Large Account Managerként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása, kontaktálása, tárgyalások lebonyolítása
  • Nemzetközi cégek (key potential) felkeresése
  • Ajánlatadási és szerződéskötési folyamat végig vitele
  • Értékesítési kampányokban való aktív részvétel
  • Riportálási feladat ellátása a régió felé
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Minimum 5 év értékesítési tapasztalat B2B szolgáltatási területen
  • Kiterjedt kapcsolati háló a nagyvállalati szegmensben, meglévő ügyfélkör
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Aktivitási bónusz lehetősége
  • Bónusz és SZÉP kártya juttatás
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Home Office lehetőség
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: 8 óra, rugalmasan kezelve
Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. Közvetlenül 67 országban vannak jelen és közel 20 éve a magyar piac elismert szereplői. Tevékenységük során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat. Számukra keresünk új munkatársat ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (B2B) pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Meglévő csapatunkkal a 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető Allianz pénzügyi szolgáltatót képviseljük, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között. Bővülő csapatunkba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Bank, Biztosítás | Budapest

Szeretnél olyan szolgáltatást értékesíteni, amire tényleg van igény? Színvonalas munkakörnyezetben, érdeklődő ügyfelekkel dolgoznál? Tervezhető alapfizetésért, kiemelkedő jutalékért? Olvass tovább, tudd meg a részleteket! Megbízónk 10 éve stabilan működik a pénzügyi szolgáltatások közvetítésének piacán. Vezető banki, pénzügyi partnerekkel dolgozik. Munkatársai büszkék, mert kiváló termékpalettájuk és rengetek elégedett ügyfelük van. Ebbe a csapatba keresünk számukra 2 új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva