IT ÜZEMELTETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

A MARSO KFT., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata a nyíregyházi központjába keresi új munkavállalóját az alábbi munkakörbe:

A MARSO több, mint 30 éve van jelen a hazai gumiabroncs piacon, melynek jelentős részét piacvezető szerepben töltötte. Az informatika kezdetektől jelen van a vállalat életében és manapság egyetlen területe sincs a vállalatnak, amely működése ne igényelne digitális megoldásokat.
Az új, folyamatosan bővülő igények és szolgáltatások fejlesztéséhez új tagokat keresünk.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:
  • Rugalmas időbeosztás
  • Teljesítményarányos javadalmazás
  • Kiváló szakmai háttér
  • Dolgozói kedvezmények
  • Fiatalos, összeszokott csapat
FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:
  • Linux, Windows szerverek és munkaállomások üzemeltetése
  • Monitoring, teljesítménymérés
AMIT KÉRÜNK TŐLED:
  • Linux, Windows szerver üzemeltetői szintű ismerete
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Linux scripting ismeretek
  • HW support: PC-k/laptopok/nyomtatók/mobil eszközök
  • SW support: Windows/o365/ERP és egyéb saját fejlesztésű alkalmazások
  • IT hibaelhárítás, rendkívüli események kezelése
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dokumentációs szintű angol nyelvtudás
  • Önállóság és együttműködés a csapattal
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
ELŐNYT JELENT:
  • Docker ismerete
  • GitLab ismerete
  • DevOps ismeretek, CI/CD folyamatok kialakításában, üzemeltetésében való jártasság
  • Zabbix monitoring rendszer ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekes a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket. Lendületes csapatunkba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva