RAKTÁRKEZELŐ - TARGONCAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét, mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és webáruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

Feladatkör leírása:
  • Anyagmozgatás (kézi, gépi)
  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsi lepakolása
  • Kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • Leltározásban történő részvétel
  • Egyéb raktári és adminisztratív teendő ellátása
Elvárások:
  • Építőanyag ismeret
  • Targonca vezetői engedély
  • Érettségi bizonyítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • "B" kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Egy műszakos munkarendet, szabad hétvégékkel
  • Fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal,
a fizetési igényed megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó csapata munkatársat keres!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Megbízónk magasemelésű targonca kezelésére új munkatársat keres az alábbi pozícióba: