TERMELÉSIRÁNYÍTÓ NYOMDÁSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Többéves tapasztalattal rendelkezel nyomdaipari területen? Már van vezetői, termelés-és gyártásirányítói gyakorlatod?
Érdekes lehet Számodra egy új pozíció, amelyben kamatoztathatod és fejlesztheted megszerzett szakmai ismereteidet?

Ha a válaszod IGEN, ez a lehetőség most NEKED szól!

Partnerünk sikeresen működő nyomdaipari vállalkozás, amely címke és festékszalag-gyártással, valamint címkenyomtatók forgalmazásával foglalkozik.

Most inárcsi székhelyű csapatuk számára keresünk új munkatársat, kedvező, 1 műszakos munkarendbe, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • 20 fős termelési csoport irányítása
  • Gyártásirányítás, koordinálás, minőségellenőrzés
  • Karbantartási feladatok koordinálása, gépek műszaki felügyelete
  • Gyártás dokumentálása
  • BRC auditált működés biztosítása
A pozícióhoz tartozó elvárások, követelmények:
  • Szakirányú végzettség (nyomdász szakképzettség)
  • Minimum 3 év releváns szakmai, nyomdász munkakörben szerzett tapasztalat - flexo illetve magasnyomás technológia ismerete
  • Legalább 3 év munkatapasztalat termelésirányító munkakörben
  • Megbízhatóság
  • Önálló és pontos munkavégzés

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix munkabér
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkába járás támogatás megegyezés szerint
  • Motivált, családias, támogató csapat
  • Kedvező, egyműszakos munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 2365 Inárcs, Szent György utca 4.

Munkaidő: H-P, 07:30-16:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó vállalata. A cég több, mint 100 éves múltra tekint vissza, újkori története 1992-től íródik a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik ezen a területen. Rendkívül stabil háttérrel, sok nagy beruházással és impozáns hosszútávú jövőbeli tervekkel rendelkeznek. Ezen terveik valóra váltásához keresünk számukra Budapest XXII. kerületben található telephelyükre, dinamikus munkakörnyezetbe új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Békés megye

Partnerünk 40 éves szakmai tapasztalatával szem előtt tartja a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva a szerszámkereskedelemben és az alkatrészgyártásban az élmezőnyben való szerepét. Ügyfeleinek elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozza ki üzletágaiból. Cégkultúrájára jellemző, hogy a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár és fontos elem az emberi és családi érték. Most gyulai gyártó üzeme számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: