PROJEKT ASSZISZTENS – ONLINE ÉRTÉKESÍTÉS TERÜLETÉN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

100 %-ban magyar tulajdonú, teljes piaci lefedettséggel rendelkező, Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi
cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keresi új kollégáját:

Feladatok:
  • online értékesítés támogatása, aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szerződések előkészítése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • árajánlat készítése, kiadott ajánlatok nyomon követese, értékesítési folyamat lezárása
  • szállítólevél kiállítása, számlák koordinálása
  • partneradatbázis nyilvántartása
  • a társasághoz kapcsolódó online felületek ismerete, napiszintű áttekintése
  • weboldalak tartalmának követése, szükség esetén javaslattétel a módosítására vagy fejlesztésére
  • versenytársak online felületeinek és kondícióinak követése
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok biztos ismerete
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magasszintű problémamegoldó készség
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • siker- és eredményorientáltság
  • optimista és proaktív gondolkodás
Előny:
  • építőanyag kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • német és / vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát és a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • mobiltelefont
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!