NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már van tapasztalatod logisztikai/fuvarszervezési területen? Szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd szakmai ismereteid egy új pozícióban?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk fuvarozási és logisztikai vállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Most budapesti székhelyükre keresünk új munkatársat, 40 tonnás szerelvények irányítására, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Nemzetközi fuvarszervezés
  • A gépjármű flotta gazdaságos, eredményes működésében való közreműködés
  • Alvállalkozók koordinálása, autók forgatása
  • Kapcsolattartás (sofőrökkel, megbízókkal) és szoros együttműködés a társterületekkel
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Gépjárművezetők kiválasztásában való aktív részvétel

A pozícióhoz tartozó elvárások, követelmények:
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat logisztikai/fuvarszervezői munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógép (MS Office) ismeretek
  • Középfokú végzettség (előnyösen logisztikai területen)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nemzetközi piac ismerete
  • Jó probléma megoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Analitikus, logikus szemléletmód

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges mobiltelefon és laptop)
  • Komplex betanítás és mentorálás a tapasztaltabb kollégák által
  • Szakmai támogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest déli régiója

Munkaidő: Teljes munkaidő,  8-16:30 (törzsidő)

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Mindig is imádtad a logisztika területét, és el tudod képzelni magad hosszútávon ezen a területen? Szereted a kihívást jelentő élethelyzeteket és nem riadsz vissza egy-egy váratlan helyzettől sem? Egy családias hangulatú csapatban képzeled el a jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy 254 tehergépkocsi flottával rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó cég. Komplett logisztikai feladatokat látnak el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaik minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá. Most 3 fős fuvarszervezői csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Baranya megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb csatlakozógyártójának magyarországi leányvállalata. Az USA-ban, 1932-ben alapított A Társaság elektromos, elektronikus és száloptikai csatlakozókat, koaxiális és lapos szalagkábeleket, valamint csatlakozó rendszereket tervez, gyárt és forgalmaz. A magyarországi, pécsi telephelyű gyáregység több európai prémium autómárka elektromos autóihoz gyárt kiemelt fontosságú akkumulátor alkatrészeket. A jelenleg körülbelül 150 fős, folyamatosan bővülő vállalat tagjai rugalmas, partnerként együttműködő, szakmai fejlődést és tudásmegosztást maximálisan támogató cégkultúrában dolgoznak. Most vámszabad területet létrehozása miatt keresünk bővülő logisztikai csapatukba egy vámhatósági engedélyek, valamint import-export iratok kezelésében jártas, tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 52 nap múlva