LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk informatikai és hálózati rendszereket biztosít helyi önkormányzatok, egészségügyi intézmények, villamosenergia-vállalatok és mások számára, miközben Japán-szerte fiókirodákat működtet, és az egyes régiókhoz szorosan kapcsolódó üzleteket fejleszt.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • Import/export vámeljárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kezelése (csomagolás, címkézés)
  • Folyamatok átvizsgálása (megrendelések, selejtezés, számlázás, szállítás)
  • Napi kapcsolattartás a szállítmányozókkal, raktárakkal, hatóságokkal és az ügyfelekkel
  • SCM és értékesítési csapat támogatása
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves tapasztalat logisztikai területen
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret, magas szintű Excel tudás
Előny:
  • Adminisztrációs tapasztalat ellátási lánc területen
  • Tapasztalat raktározásban
  • SAP ismerete
  • B kategóriás és targonca jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Laptop és mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Ingyenes kávé fogyasztás
  • Ingyenes parkolás
  • Heti 1 nap home office lehetőség (a betanulási idő után)
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület, 1 perc sétára a Kiskondás Parktól
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:45 (rugalmasan kezelve)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el angol nyelvű önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat több, mint 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Megbízónk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen Megbízónk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásunk ipari alkatrészek logisztikájával foglalkozik. Fő profilunk költségoptimalizáció biztosítása ügyfeleinknek, amit az ellátási lánc hatékony működtetésével érünk el digitalizált és standardizált folyamataink segítségével. Fiatal, dinamikus csapatunk bővítésére keressük új kollégáinkat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva