BELSŐ ELLENŐR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Equilor Befektetési Zrt. belső ellenőrzési területére munkatársat keresünk az alábbi feltételek szerint.
Feladatok:
  • Az éves ellenőrzési tervben foglalt rendszeres és eseti vizsgálatokban való részvétel, egyes ellenőrzési feladatok önálló elvégzése
  • A belső ellenőrzési vezető szakmai iránymutatása alapján az ellenőrzési tapasztalatok összefoglalása ellenőrzési jelentések formájában
  • Telefonon érkező, hangrögzített megbízások, valamint az ügyfél-ügyintéző kommunikáció visszahallgatása, ellenőrzése
  • Terven felüli, rendkívüli ellenőrzésekben való részvétel
  • A feltárt hiányosságok kapcsán előírt intézkedések nyomon követése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms word és excel)
Előnyt jelent:
  • Pénzügyi szektorban, back office területen vagy auditorként szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, vagy egyéb szakirányú továbbképzésen való részvétel
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Bemutatkozó anyag
  • Szakmai önéletrajz
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Bank, Biztosítás | Budapest

Partnerünk egy digitális üzleti modell szerint működő, folyamatosan növekvő magyarországi kereskedelmi bank, mely az utóbbi években kiemelkedő eredményeket ért el. Jelenleg új munkatársukat keresik és kiváló szakmai lehetőséget biztosítanak az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Meglévő csapatunkkal a 130 éves múltra visszatekintő, piacvezető Allianz pénzügyi szolgáltatót képviseljük, amely a világ legismertebb 50 márkája között szerepel, emellett éves bevétele alapján megtalálható a világ top 50 vállalata között. Bővülő csapatunkba keresünk biztosítási és pénzügyi termékek értékesítésére pályakezdő és tapasztaltabb kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk egy befektetési Zrt. az alábbi munkakörbe keres munkatársat.

A hirdetés lejár 17 nap múlva