KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már van tapasztalatod kereskedelmi területen? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új, asszisztensi pozícióban?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk az IMG Solution Zrt., a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve, a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Megrendelések feldolgozása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és az ügyfelekkel (szóban és írásban egyaránt)
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése
  • Szerződéskötések koordinációja
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
Partnerünk Téged keres csapatába, ha:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Már van legalább 1-3 év hasonló (kereskedelmi) területen szerzett releváns szakmai tapasztalatod
  • Proaktívan, önállóan és felelősségteljesen végzed a Rád bízott feladatokat
  • Megbízható, precíz és feladatorientált vagy
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességgel rendelkezel
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Andoc dokumentum-, irat- és folyamatkezelő rendszer ismerete
  • SAP Business One üzleti menedzsment szoftver ismerete
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges laptop, telefon)
  • Modern munkahelyi környezet
  • Céges képzések: angol nyelvtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Betanulási lehetőség egy tapasztaltabb kolléga támogatásával

Munkavégzés helye: 1023 Budapest, Lajos utca 26.

Munkaidő: Teljes munkaidő, H-P 8:30-17:00, P 8:30-16:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Nem rég végezted el felsőfokú tanulmányaidat és magabiztosan beszéled a német és angol nyelvet? Szeretnél tapasztalatot szerezni adminisztrációs területen? Akkor ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Ha büszke akar lenni munkája eredményére, akkor csatlakozzon a több mint 33 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, árnyékolástechnikával foglalkozó partnerünk újpesti csapatához! Munkatársat keresünk számukra az alábbi munkakörbe: