SQE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye Pest megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ügyfelünk fő profilja a hűtő-fűtő csövek gyártása és szerelése. Ma már nemcsak gumi, hanem műanyag és fém termékeket is előállítanak. A vállalat fő vevői Európa vezető autógyárai, minden ötödik Európában gyártott autóban a náluk szerelt tömlők találhatóak.
A beszállítói problémák és eszkalációk összefogására
keresünk számukra vezető kollégát

SQE MANAGER

pozícióba.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Rendszeres elemzések, KPI-ok felügyelete, a beszállítói minőség folyamatos monitorozása
  • Mobile Fluid System üzletág támogatása, incidensek arányának, beszállítói ppm-ek és minőséggel kapcsolatos költségek csökkentése
  • Beszállítói eszkalációk irányítása és vezetése
  • Az érintett beszállítók specifikus fejlesztési programjainak tervezése és felügyelete, eszkaláció csökkentése
  • Ellátási problémák esetén megfelelő minőségi és műszaki támogatás nyújtása az üzemek számára (nem teljesült a minőség/szállítási teljesítmény)
  • Beszállítói minőségi folyamatok létrehozása és tükrözése az Mobile Fluid System üzletág környezetében
  • Aktív részvétel a problémamegoldásban, felülvizsgálatban a beszállítói üzemekben.
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, minőségügyi mérnök területen)
  • Minimum 3 éves (beszállítói) minőségirányítási és/vagy K+F-ben szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF, VDA)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Termék-, technológia- és gyártási folyamatok ismerete: mechanikai feldolgozás, fröccsöntés/fúvás, gumi technológiák, összeszerelés területén
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz (cafeteria, prémium, lakhatási, utazási költségek támogatása)
  • A munka-magánélet egyensúlyát kötetlen munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatják
  • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz, mely gyakran utazásokkal is jár világszerte
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Munkavégzés helye:
  • Makó vagy Vác
Amennyiben szívesen csatlakoznál autóipari ügyfelünk csapatához, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Budapest

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriumuk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva