ELŐKÉSZÍTŐ ÉPÍTŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Tolna megye egyik vezető építőipari vállalkozása
közel 2 milliárd forintos nettó árbevétellel.

Elnyerték a DreamJo.bs által meghirdetett Szerethető Munkahelyek Díjat.

Megrendelőik között vannak gyártó cégek, nagyobb építőipari generálkivitelezők,
a versenypiac szereplői.

Épületgépészeti projektjeik mellett nagy arányban végeznek közmű
és mélyépítési kivitelezéseket is.

Mérnöki csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Folyamatban lévő építőipari projektek támogatása és utókövetése (anyagszámítások, árajánlatok készítése, alapanyagok megrendelése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és költségelszámolások készítése),
  • Közbeszerzések árazatlan költségvetésének készítése,
  • Esetenként helyszíni felmérések készítése a nyugat-magyarországi régióban,
  • Projektek, kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése,
  • Vállalkozói szerződések előkészítése, összeállítása,
  • Kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal,
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum Technikusi vagy Főiskolai/Egyetemi szakirányú műszaki végzettséget szereztél Építőmérnöki területen,
  • Van 1-3 év szakmai tapasztalatod építőipari/műszaki előkészítésben,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel,
  • Önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban,
  • Problémamegoldó és csapatjátékos a hozzáállásod.
Amit kínálunk:
  • Kiemelt, stabil fizetés (tapasztalattól függően akár havi nettó 600.000 Ft + éves bónusz vagy mozgóbér),
  • Munkába járási támogatás (vagy a távolságtól függően céges autó),
  • Lakhatási támogatási lehetőségek egyeztetés szerint,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Kávé, gyümölcs, nasi a konyhában egész nap,
  • Munkavégzés helye igényes és modern irodában, a Balaton közelében (Tamásiban),
  • Szakmai tréningek, nyelvtanulási támogatás,
  • Szabad hétvégék,
  • Jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások.
Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 07:00-17:00-ig.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küld el számunka magyar nyelvű önéletrajod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Építőipar szakemberként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretnél egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk Budapestre az alábbi pozícióba kollégát: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Partnerünk több, mint 10 éve dinamikusan fejlődő, irodai megoldásszállító cég. Reálisan választható megoldásokat adnak kis-, közép- és nagyvállalati, valamint állam- és közigazgatási ügyfeleik számára. Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva