KERESKEDELMI MUNKATÁRS (NÉMET ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Nem rég végezted el felsőfokú tanulmányaidat és magabiztosan beszéled a német és angol nyelvet? Szeretnél tapasztalatot szerezni adminisztrációs területen?

Akkor ez a lehetőség NEKED szól!

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI MUNKATÁRS
(NÉMET ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!
Milyen feladatokban számít Rád a csapat?

  • Sales-es kollégák munkájának támogatása, kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel/vevőkkel, valamint a beszállítókkal és a német anyacéggel
  • Logisztikai folyamatok tervezése, fuvarszervezésben való részvétel: fuvarszervezőkkel való kapcsolatfelvétel, tájékoztatás, az áruk adataival kapcsolatban
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Számlázás és kimutatások készítése, bevételezés
  • Az iroda napi munkamenetének biztosítása, iktatás, postai feladatok ellátása
Ez a Te pozíciód, amennyiben:

  • Kommunikációképes, középfokú német ÉS angol nyelvtudással rendelkezel
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Logikus gondolkodásmód, talpraesettség és agilitás jellemez
  • Precíz vagy és kereskedelmi szemlélettel rendelkezel (munkád során gyakran fogsz számokkal dolgozni)
Mit kínál Számodra a cég?

  • Kiemelkedő és rugalmas bérsávot, amely a kompetenciáidhoz igazodik
  • Teljeskörű betanítást és minden támogatást biztosítanak munkád során
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőséget változatos feladatok által, nemzetközi cégkultúrában
  • Átlagon felüli és jól felszerelt munkakörnyezetet
  • Kiváló munkahelyi légkört egy kis létszámú és befogadó csapatban
  • Kiszámítható munkaidőt (8:00 és 16:00 között)
Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület, a Halászbástya és a Duna között található irodaházban

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretnél fiatalos, kellemes légkörben dolgozni és betekintést nyerni egy multinacionális nagyvállalat életébe, logisztikai folyamataiba? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik világelső cég háztartási kisgépek és edényzet gyártása és forgalmazása terén, nevéhez több legendás márka fűződik, pl.: TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. Márkáikat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vannak – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line. Csatlakozz családias, vidám csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 2 nap múlva