ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a gyógyszeripar? Lelkiismeretes, fejlődésre nyitott szakember vagy, aki szívesen kamatoztatná ismereteit egy új pozícióban?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most minőségellenőrzési csapatuk számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

ANALITIKUS
Milyen feladatokban számít Rád Partnerünk?
  • Nyersanyagok, intermedierek és gyógyszerhatóanyagok műszeres és klasszikus analitikai mérésének rutinszerű elvégzése és dokumentálása, az érvényben lévő szabályozásoknak megfelelően
  • Minták előkészítése
  • Az előírás szerinti megfelelő dokumentációs anyag elkészítése
  • GMP előírások betartása
  • Kutatás-fejlesztés és gyógyszeralapanyag gyártó üzem analitikai támogatása
  • Stabilitási vizsgálatok elvégzése
  • Részvétel analitikai jelentések készítésében
  • Részvétel az új analitikai eljárások kidolgozásában, validálásában

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legyen legalább középfokú szakirányú végzettséged
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Precízen, önállóan és felelősségtudatosan végezd a munkádat
  • Legyél képes rugalmasan dolgozni, akár nyomás alatt is
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés jellemezzen
A jelentkezésnél előnyt jelent, ha:
  • Ismered az Openlab szoftvert
  • Vannak kromatográfiai ismereteid
  • Rendelkezel középfokú angol nyelvismerettel
  • Vállalnád a műszakos munkarendet is

Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő középvállalkozásnak
  • Folyamatos szakmai fejlődést kínálnak
  • Teljesítményértékelés és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt
  • Lehetőséged van angolul tanulni, és részt venni szakmai tanfolyamokon, hogy hatékonyan fejleszthesd szakmai ismereteid, kompetenciáid
  • Jó a hangulat, támogató a csapat és családias a légkör

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most Minőségellenőrzési csapatuk számára keresünk hosszútávra új munkatársat, aki számára fontos a folyamatos fejlődés, a csapatmunka, az emberi kapcsolatok és a jó munkahelyi légkör. A pozíció:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Érdekel a gyógyszeripar? Lelkiismeretes, szorgalmas munkaerő vagy, aki nyitott a fejlődésre és új ismeretek megszerzésére? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most csapatuk számára keresünk hosszútávra, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő munkatársat az alábbi pozícióba:

Our partner is part of an international scientific group focused on the development, manufacturing and marketing of bioanalytical technologies and diagnostic test kits. Their technologies business line is primarily focused on solutions in Food and Environmental Safety with increasing expansion into Animal Health and Clinical Diagnostics. The technologies business line serves both external customers (industrial laboratories, governmental laboratories, service laboratories) as well as customers within the Group. The international headquarter of the business line is in district IV, Budapest with a production and logistics hub serving the world-wide market. For the expansion of the business line, we are looking for a new colleague for the following role:

A hirdetés lejár 27 nap múlva