KARBANTARTÁS-VEZETŐ VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Tapasztalt villamosmérnök szakember vagy? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció a gyógyszeripar területén?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most elektromos karbantartási csapatába keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokban számít Rád Partnerünk?
  • A gyártást szolgáló villamos rendszerek folyamatos működésének biztosítása
  • Az elektromos működtetésű berendezések üzemeltetésével és karbantartásával kapcsolatos mérnöki feladatok ellátása
  • Az elektromos berendezések, hálózatok karbantartási és hiba megelőzési feladatainak tervezése, koordinálása
  • Energiatakarékkossági javaslatok kidolgozása
  • Keletkező hibák, üzemzavarok elhárításának irányítása
  • Javaslatok kidolgozása tervszerű karbantartásokra, a meglévő berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelésére
  • A tervszerű karbantartások elvégzésének koordinálása,
  • Meghibásodások okainak elemzése, intézkedések kidolgozása
  • A külső kivitelezők munkájának koordinálása, az elvégzett munkák ellenőrzése
  • Részvétel az új elektromos rendszerek és berendezések kiválasztásában, üzembe helyezésében és minősítésében
  • A hatósági előírások érvényesítése, az előírt dokumentáció biztosítása

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat, szorgalmas és lelkiismeretes munkamorál

A jelentkezésnél előnyt jelent, ha:
  • Nyitott vagy tanulásra, fejlődésre
  • Elkötelezett vagy a gyógyszeripar iránt

Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő középvállalkozásnak
  • Folyamatos szakmai fejlődést kínálnak
  • Teljesítményértékelés és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt
  • Lehetőséged van angolul tanulni, részt venni szakmai tanfolyamokon, hogy hatékonyan fejleszthesd szakmai ismereteid, kompetenciáid
  • Jó a hangulat, támogató a csapat és családias a légkör

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel és már van tapasztalatod gépészeti területen is? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció gyógyszeripari, vegyipari területen? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Érdekel a gyógyszeripar? Lelkiismeretes, fejlődésre nyitott szakember vagy, aki szívesen kamatoztatná ismereteit egy új pozícióban? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most minőségellenőrzési csapatuk számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Vegyész, vegyészmérnök vagy egyéb természettudományi végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod a gyógyszeripari minőségbiztosítás területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most bővülő csapata számára keresünk a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes és szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó új munkatársat az alábbi pozícióba: