FRONTEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállító.
Legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről.

 Légy Te fejlesztő csapatuk legújabb tagja az alábbi pozícióban:

Milyen feladatokban számítanak Rád?
  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése
Az ideális pályázó rendelkezik:
  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett 3-5 éves tapasztalattal
  • Komponens-orientált szemléletmóddal
  • Reszponzív felületek kialakítása, Bootstrap ismerettel
  • UI/UX tapasztalatokkal
  • Önálló munkavégzésre képes
Előny:
  • UI tesztelésben szerzett tapasztalat
  • AG Grid táblakezelő komponens ismerete
  • Webes akadálymentesítésben szerzett tapasztalat
  • Konténerizált környezetben való munkavégzés
  • C#, .NET, SQL, Entity Framework tapasztalat
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése

Mit kínálnak az új csapattag számára?

  • Biztos hazai tulajdonosi hátteret
  • Versenyképes kompenzációs csomagot (alapbér, Szép kártya, bónusz, menedzser szűrő csomag, szakmai és nyelvi képzések támogatása)
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapatot, fejlődési lehetőséget (csapatépítők)
  • Home office
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. ker., illetve remote

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed várjuk önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva, ha vannak saját munkáid szívesen vesszük GitHub referencia megküldését is.

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt és saját termékeket is. Bővülés miatt keressük új csapattársukat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A MARSO cégcsoport, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata a nyíregyházi központjába keresi új munkavállalóját az alábbi munkakörbe: A MARSO több, mint 30 éve van jelen a hazai gumiabroncs piacon, melynek jelentős részét piacvezető szerepben töltötte. Az informatika kezdetektől jelen van a vállalat életében és manapság egyetlen területe sincs a vállalatnak, amely működése ne igényelne digitális megoldásokat. Az új, folyamatosan bővülő igények és szolgáltatások fejlesztéséhez új tagokat keresünk.

A hirdetés lejár 5 nap múlva