ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás:

Több mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő, szakmailag elismert, magyar tulajdonú, egyedi biztonsági ajtó- és kerítésgyártó cég keres olyan értékesítési munkatársat, aki professzionálisan szolgálja ki az új és meglévő ügyfelei igényeit.

Ha egy exclusive környezetre vágysz és egy NÍVÓ-s termék értékesítésében szeretnél részt venni, akkor Téged keresünk!

Bécsi úti bemutató termükbe keressük csapatuk új tagját!

Gyere, építsük együtt a jövőt, csatlakozz hozzánk!

ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Ügyfelek tájékoztatása, szakmai tanácsadás részükre,
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése, megrendelések feldolgozása,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, esetleges reklamációk kezelése,
  • Számlázás, pénzkezelés.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Gyors, precíz, megbízható, önálló munkavégzés.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat, vagy műszaki érdeklődés.
Amit kínálnak:
  • Stabil munkahely,
  • Bejelentett munkabér,
  • Utazási támogatás, autóval 15 Ft/km,
  • Innovatív, kulturált, barátságos munkakörnyezet,
  • Csapatépítő programok,
  • Gyártott termékeinkkel kapcsolatos teljes körű szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Budapest, Bécsi út

Betanulás: 2142 Nagytarcsa - Bemutatóterem (kb. 2 hónap)

Munkaidő: hétfőtől - péntekig 9-18 óráig, és kéthetente szombat 9-13 óráig.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás; 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán. Folyamatosan fejlődő kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Ügyfelünk ipari képfeldolgozással és ipari szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalat. 2015 óta kimagasló szolgáltatást nyújtanak magyarországi gyártócégek számára. Termékeik és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése keresünk részükre automatizálásban jártas kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva