PROJECT QUALITY ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen adnál valami maradandót a jövő elektromos autóinak és szeretnél hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Fontos számodra a minőség és jártas vagy a minőségirányításban?

Ez a lehetőség most Neked szól!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.

Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években alapították, napjainkban közel 1700 fővel üzemelnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás négy technológiai területén.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalatnál, csatlakozz nemzetközi minőségügyi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladataid a következők lesznek:
  • A projektek minőségügyi állapotának független értékelése és az átláthatóság megteremtése
  • A projektek minőségügyi funkciójával kapcsolatos összes tevékenység végrehajtása az APQP betartásával
  • Minőségbiztosítás alkalmazása és a GDPEP-nek (termék előállítási folyamat) való megfelelés biztosítása az összes projektfázisban
  • Kiváló funkcionalitás biztosítása a problémamegoldáshoz/RCA a nem megfelelőségek és a kritikus problémák esetén, amelyek érintik az ügyfelet vagy a projektet
  • Ellenőrzések végrehajtása a vevői igények teljesítésével kapcsolatban
  • Minőségi kommunikáció az ügyféllel
  • A projektekben alkalmazott szisztematikus problémamegoldó megközelítés nyomon követése, tanulságok implementálása a projektekbe és a projektek lezárására való törekvés
  • A német projektcsapat tagjaival való folyamatos napi egyeztetés (Teamsen) és folyamatos riportálás a szakmai vezető felé
Ami fontos a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú műszaki végzettség - gépészmérnök, villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök
  • Minimum 2 éves tapasztalat vevői vagy szállítói minőségirányításban, autóipari területen
  • Hajtásláncokkal kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás
  • IATF 16949 szabványok ismerete
  • Minőségügyi módszerekkel és technikákkal kapcsolatos ismeretek (pl.: 8D, Control Plan, 5 Why, Ishikawa)
  • Minőségügyi alapeszközökkel (pl.: APQP, FMEA, MSA, SPC, PPAP) szerzett tapasztalat/ismeretek
  • Erős problémamegoldó, valamint kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Tanulni, fejlődni vágyó hozzáállás, szakmai motiváltság
  • Kiváló elemző és döntéshozatali készség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Német nyelvtudás
  • ASPICE ismerete
Amit Partnerünk kínál Számodra:
  • Tapasztalathoz illő fix bérezés + teljesítmény alapú jutalék
  • Cafeteria juttatás különféle választható elemekkel
  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Év végi jutalom
  • Nemzetközi projektekben való részvétel és külföldi megbízások
  • Rendszeres céges szakmai képzések és nyelvtanfolyamok
  • Iskolakezdési támogatás minden iskoláskorú gyermek után; vállalati óvoda
  • Utazási támogatás (üzemanyagköltségre és tömegközlekedésre egyaránt)
  • Étkezési hozzájárulás és sport tevékenységek támogatása
  • Home office lehetőség a betanulás után egyéni megbeszélés alapján (körülbelül heti 2 nap)
  • Nyitott, sokszínű nemzetközi cégkultúra, ahol fontos a tudás optimalizálása és az emberi értékek
  • Lojalitási és jelenléti prémium 1 év után
  • Sport rendezvények, változatos csapatépítő és családi programok
  • Vállalati üdülő igénybevételének lehetősége
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra (7.30 órától - 18.00 óráig rugalmasan alakítható, törzsidő: 9.00 és 15.00 között)

Munkavégzés helye: 3300 Eger

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz MAGYAR, valamint ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával: