NAPELEMES PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál egy eddig nem létező pozícióban új folyamatokon dolgozni?

Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?
Ha a fenti kérdésekre Igen-nel felelt és a van már tapasztalata napelemes telepítési vagy tervezési projektekben, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

 Bővülő csapatukba egy új folyamatok kialakítására keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napelemes kivitelezési projekt tervdokumentációinak felmérése,
  • Tervek felülvizsgálata, szükség esetén a tervező irányítása,
  • Ajánlatok bekérése, versenyeztetés,
  • Építésvezetőkkel, beszállítói, alvállalkozói körökkel kommunikáció és kapcsolattartás,
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel,
  • Ajánlatok, költségbecslések készítése,
  • Dokumentáció összeállítása,
  • Megvalósulási tervek rajzolása, készítése,
  • Építéshelyi egyeztetések.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség (elsősorban villamosmérnöki végzettség),
  • 3-5 év tapasztalat napelem telepítési vagy tervezési projektvezetésben,
  • Megbízható Word, Excel ismeretek,
  • AutoCad ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Precíz, alapos munkavégzés.

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Versenyképes alapbér + bértől függő bónusz,
  • Céges autó biztosítva van,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.
Munkavégzés helye:
  • Iroda: Budapest, Széll Kálmán tértől 10 percre.
  • A projektek országosan zajlanak.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30.

Amennyiben érdekli  a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Partnerünk az elmúlt 30 évben a magyar vasbeton előregyártás megkerülhetetlen szereplőjévé vált. Specialitásuk a vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése, projektek teljes körű generálkivitelezése. Ha különleges, új szerkezeti megoldásról van szó, a tervezők és az építtetők hozzájuk fordulnak, így referencia listájukon több száz egyedi épület szerepel, melyeket Magyarországon és a környező országokban építettek. Összeszokott csapatukba bővülés miatt keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva