SENIOR .NET FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Amerikai tulajdonban lévő megbízónk már 30 éve a fejlődés élvonalában jár gépészeti, méréstechnikai, desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket.
 Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3D-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket
követő munkadarab modell alapú kiértékelésére.

A cég fejlesztői csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Rád váró feladatok:
  • Ipari mérőgépekhez tartozó szoftverfejlesztés
  • Desktop alkalmazás fejlesztése (backend és UI egyaránt)
  • Szoros együttműködés amerikai kollégákkal és a tesztelő csapattal
Ami számukra fontos a kiválasztás során:
  • Programozó/informatikai területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 év .NET/C# fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • WPF-fel szerzett jártasság
Előnyödre válhat:
  • Gyártásban/gépiparban szerzett tapasztalat
  • 3D-s grafikus alkalmazási tapasztalat
Elkötelezett munkádért cserébe a cég az alábbiakat kínálja:
  • Megállapodás szerinti korrekt piaci bérezés és alkalmazotti juttatások (cafeteria, éves teljesítménybónusz)
  • Munkábajárás támogatása
  • Kiváló megközelíthetőség
  • Nyitottak szakmai képzések támogatására
  • Rendszeres csapatépítő programok kovácsolják össze a munkatársakat (heti foci, gokart, pizza estek)
  • A legmodernebb úttörő Ipar 4.0-s szoftverek fejlesztésében vehetsz részt
  • A változatos fejlesztések széles területet fednek le technikailag és működésben is
A kiválasztási folyamat részeként akár próbanapon is részt vehetsz.

Munkavégzés helye:
  • Budapest 11.kerület Fehérvári út
Munkaidő:
  • Rugalmas, 8 óra, törzsidő: 10:00-15:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Ügyfelünk egy svájci központú, 40 éves múltra visszatekintő vállalat. Egyedi gyártási környezetben használatos monitoring rendszerek fejlesztésével foglalkoznak, melyet a biotechnológia és gyógyszeripar alkalmaz. Magyar leányvállalatuk kizárólag saját célt szolgáló szoftverfejlesztést lát el. Csapatukat bővíteni szeretnék az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva