VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk az elmúlt 30 évben a magyar vasbeton előregyártás megkerülhetetlen szereplőjévé vált.

Specialitásuk a vasbeton szerkezetek tervezése, előregyártása és építése,
projektek teljes körű generálkivitelezése.

Ha különleges, új szerkezeti megoldásról van szó, a tervezők és az építtetők hozzájuk fordulnak,
így referencia listájukon több száz egyedi épület szerepel, melyeket Magyarországon
és a környező országokban építettek.

Összeszokott csapatukba bővülés miatt keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Építőipari projektek szerkezetépítési ajánlatrészeinek kidolgozása,
  • Tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, mennyiségek számítása,
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, gyártással,
  • Műszaki megvalósíthatósági feltételek ellenőrzése,
  • Ajánlatok tételes kiírás szerinti beárazása, esetenként angol nyelven,
  • A megnyert projektek műszaki támogatása a kivitelezési részleg felé.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum technikusi, vagy főiskolai végzettség építőipari területen,
  • 1-3 év ajánlatadás területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés,
  • A tervolvasás, tervértelmezés képessége, és a jó térlátás elengedhetetlen feltétel!
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Office, Word, Excel, Power Point, AutoCAD),
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint - elsősorban írásban,
  • Megbízhatóság, határozottság, terhelhetőség, csapatszellem,
  • Jó kommunikációs készségek.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
  • Előre gyártott vasbeton szerkezetek terén szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony,
  • Teljes körű betanítás és szakmai támogatás,
  • Magas szakmai színvonal, szakmai fejlődés,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Fiatal, dinamikus, képzett csapat.
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:30-ig.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű, bérigényét tartalmazó önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Ha a fenti kérdésekre Igen-nel felelt és a van már tapasztalata napelemes telepítési vagy tervezési projektekben, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba egy új folyamatok kialakítására keresünk kollégát az alábbi pozícióba: NAPELEMES PROJEKTVEZETŐ

A hirdetés lejár 23 nap múlva