C/C++ FEJLESZTŐ (BACKEND FÓKUSZ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy több, mint 60 éve piacon lévő vállalat, akiknek hivatása, hogy megbízható és felhasználóbarát termékeket állítsanak elő a villamosenergia-ipar számára.

Stabil, erős növekedési potenciállal rendelkező partnerünk, immáron 80 fős munkavállalói összlétszámmal rendelkezik, termékeik között pedig a védelmi és automatikai rendszereket teszik ki a legnagyobb részt.

7 fős fejlesztési részlegük bővítésére keresünk hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Szoftverfejlesztőként a feladataid:
  • A cég termékeinek fejlesztése C és C++ nyelven
  • Részvétel egy új alaprendszer tervezésében és programozásában
  • Tesztek írása és a folyamatos integrációs környezet naprakészen tartása
  • Kölcsönös code review
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1 éves, Linux környezetben szerzett C/C++ tapasztalat VAGY pályakezdők esetén pozícióhoz illeszkedő szakmai gyakorlat megléte
  • Angol nyelvtudás, leginkább a szakmai anyagok elsajátítása miatt
Előny:
  • Ethernet hálózati tapasztalat
  • Bash, JavaScript nyelvek, verziókövető rendszerek (Git) ismerete
  • Erősáramú alapismeretek
A juttatási csomag elemei:
  • Tapasztalattól és szakmai felkészültségtől alapfizetés + cafeteria
  • Éves bónusz a céges és személyes teljesítménynek megfelelően
  • Rugalmas munkaidő, melynek során a törzsidő a következőképpen alakul: 9:30-15:00
  • Home Office lehetőség (heti 2 nap)
  • Nyelvi képzés biztosítása céges kereteken belül
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület, a 277/231-es busz megállójától körülbelül 5  perc sétára
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat az JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A hirdetés lejár 32 nap múlva