JUNIOR TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan.

Most számára keresünk vállalati bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Naperőművek engedélyes- és kiviteli terveinek elkészítésében való aktív részvételt (helyszínrajzok, egyvonalas tervek, nyomvonal tervek)
  • Építési és vezetékjogi engedélyeztetés ügyintézésében való aktív részvételt
  • Adatszolgáltatás előkészítését a társosztályok számára
  • Szakhatóságokkal történő műszaki egyeztetések lefolytatása
  • Akkumulátoros szabályzóközpontok fejlesztésében és kivitelezésében történő aktív részvétel
  • Naperőművek kivitelezésének aktív támogatása, anyagbeszerzések műszaki támogatása
  • Munkavégzés jellegében: 70% irodában, 30% terepen
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Jelenleg futó egyetemi/főiskolai tanulmányok (BSc/MSc) - villamosmérnöki szak (energetikai szakirány preferált)
  • Energiaipari területen vagy erősáramú területen vagy releváns területen szerzett tanulmányi tapasztalat
  • Középfokú erősáramú végzettség + folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok
  • Heti 40 órás munkavégzés és terepen végzendő munkára való hajlam
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magas szakmai motiváció és elkötelezettség
Előny, de nem feltétel:
  • PVsyst szimulációk készítése (tervező szoftverek ismerete pl. Eplan)
  • Nem okoz gondot az AutoCAD-ben helyszín-, nyomvonal rajzokat és primer és szekunder egyvonalas terveket készíteni
  • „Teszünk a jövőért” látásmód
  • Széleskörű látásmód
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai támogatás
  • Rugalmas munkaidő (9-15,16 óráig tartó törzsidővel) - próbaidőt követően heti 1 nap Home Office lehetőség - a lehetőség heti 40 órás, teljes állású munkavégzést jelent
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás (a Budapesten kívülről, nagyobb távolságból bejáró munkavállalók számára)
  • Munkavégzés kis létszámú, jó hangulatú csapat tagjaként, modern irodai munkakörnyezetben
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Jogosultságok megszerzésének segítése/támogatás
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel segítése/támogatás
  • Nyelvoktatásban való részvétel segítése/támogatás
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina krt. 39. (70% irodában, 30% terepen)

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Budapest

Partnerünk villamosenergia kis-, és nagykereskedelmi feladatait ellátó leányvállalataként alakult, az utóbbi években azonban a kereskedelmi tevékenységét fokozatosan felváltotta a cégcsoportba tartozó erőművek támogató funkcióinak ellátása. Csapatukba keresünk a megnövekedett projektszám menedzselése szempontjából megújuló energia, naperőmű beruházási projektre kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan. Most számára keresünk vállalati bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 15 nap múlva