KÉZI FORGÁCSOLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik.

Most fémmegmunkálási feladatok ellátására keresünk csapatuk számára új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs főbb feladatai:
  • Köszörű-, eszterga és marógépeket szakszerűen beállítja és működteti
  • Elemzi és meghatározza a műveletek sorrendjét
  • Műszaki rajzok alapján elkészíti a kívánt munkadarabot / alkatrészt
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú végzettség (forgácsoló)
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kétműszakos (esetenként 3 műszakos) munkarend vállalása
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Autó-vagy fémipari tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 6088 Apostag, Vasút utca 35.

Munkaidő: 2 (esetenként 3) műszakos munkarend

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: