MÉRÉSTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik.

Most mérőlaborja számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Félkész és késztermékek, főként autóalkatrészek bemérése
  • Ellenőrzősablonok bemérése, vizsgálata
  • Programok írása mérőszobai berendezésekre CMM gépre és 3D GOM scannerre

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Mérőszoftver ismeret, elsősorban PcDMIS, CMM, 3D GOM scanner
  • Tapasztalat programírásban, elsősorban CMM gépre és 3D GOM scannerre
  • MS Word, Excel, Outlook felhasználói ismerete
  • Érettségi bizonyítvány és szakirányú műszaki ismeretek
  • Kétműszakos (esetenként 3 műszakos) munkarend vállalása

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett jártasság
  • Angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 6088 Apostag, Vasút utca 35.

Munkaidő: 2 (esetenként 3) műszakos munkarend

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr

Megbízónk egy 20 éve működő, egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Stabil munkaadóként hosszútávú munkalehetőséget kínálnak, és folyamatosan javítják a munkakörülményeket. Munkatársi csapatuk bővítése céljából legalább 1-2 év tapasztalattal rendelkező új kollégákat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Már van vezetői tapasztalatod és szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik. Most minőségügyi csapata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva