ÉPÜLET-AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk az SBT Automatika Kft. épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat.
Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás.

Mérnök csapatuk bővítésére keresünk számukra

kollégát.

Feladatok:
  • Épületautomatika rendszerek programozása
  • Telepített rendszerek helyszíni beüzemelése és hibajavítása
  • Épületfelügyeleti központok telepítése, grafikus megjelenítések elkészítése
  • Kapcsolattartás a projekten a megrendelővel és alvállalkozókkal
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Szakirányú villamosmérnök végzettség
  • Épületautomatizálási gyakorlat, legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Épületautomatika tervek olvasási készsége
  • Épületgépészeti alapismeretek
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Angol és/vagy német nyelv olvasási, készség szintű ismerete (szakmai dokumentációk megértése)
Előny:
  • Siemens Desigo termékcsalád ismerete
  • Épületautomatizálási tervezői gyakorlat
  • Tervezői jogosultságok megléte
  • Felhasználói szintű AutoCad, EPLAN és egyéb tervező szoftver ismerete

Amit a cég nyújt:

  • A munkatársaik folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, laptop, telefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
  • Projekt helyszínek: főként Budapest és vonzáskörzetében, esetenként vidéki partnereknél
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített,
magyar nyelvű önéletrajz elküldésével!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi, ipari szivattyúk valamint laboratóriumi aprítógépek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata. A magyar piacon 2004 óta vannak jelen, és meghatározó szerepet töltenek a szegmensükben. XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik? Szívesen lenne egy évről évre fejlődő magyar cég dinamikus csapatának új tagja? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva