IT TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk közel 30 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat.
Céljuk egyéni erősségekre, szakmai és a személyes fejlődésre fókuszálni a munkavállalóiknál, ezáltal kiaknázni a kollégáikban rejlő lehetőségeket.
Keresünk részükre új munkatárasat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Gyártókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • A gyártó által megszervezett oktatások támogatása
  • A gyártók weboldaláról való információ gyűjtés a termékekről
  • Árlisták bekérése, árak aktualizálása
  • Piacfelmérés és monitorozás, folyamatos piaci trendek, igények követése
  • Rendelési javaslatok készítése, leadása
  • Termékleírások készítése, szükség esetén fordítása
  • Értékesítők segítése a supportban (árajánlat bekérése, árajánlat kiadása)
  • Forgalmazott termékek feltöltése webáruházunkba
Elvárások:
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Önálló, gyors munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
Előnyt jelent:
  • IT iparági tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszaki vagy felsőfokú végzettség
Amivel hozzájárulunk a sikereidhez:
  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Telefon
  • Kellemes munkakörnyezet, kedves kollégák, dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Teszt készülékek biztosítása
  • Főállású munkavégzés
  • Előrejutási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • 1044 Budapest, Ipari park u. 8. (Tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretne Ön is Európa egyik vezető vállalatánál dolgozni? Partnerünk ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékeket és szolgáltatásokat kínál. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Részükre keresünk most munkatársat, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva