ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Kiválóan kommunikálsz az ügyfelekkel és partnerekkel? Szívesen és hatékonyan végzel asszisztensi és adminisztrációs feladatokat?

Ha a válaszod IGEN, Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat.

Most számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
  • Rendelések felvétele, visszaigazolása és visszáruk kezelése
  • Telefonhívások fogadása és kezelése
  • Kapcsolattartás a cég értékesítési képviselőivel/ viszonteladóival
  • Az ügyvezető és a cég napi munkájának asszisztálása, koordinálása
  • Irodavezető munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása és általános ügyintézés

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Csapatban történő munkavégzés iránti nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szolgáltatói szemléletmód, kedves és türelmes személyiség

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Román nyelvismeret
  • Szerszámkereskedelemben szerzett ismeretek, tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Forgalom után járó bónusz
  • Bejárási támogatás (Budapesten kívülről érkező, nagyobb távolságból bejáró munkavállalók részére - saját személygépjármű esetén benzinköltség támogatás)
  • Cafeteria
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, céges laptop és mobiltelefon
  • 13. havi fizetés
  • Túlóramentes munkavégzés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • 24 órás balesetbiztosítás
Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Ócsai út 5. - elérhető a 66-os számú autóbusszal, vagy a Népligettől induló távolsági buszjárattal

Munkaidő: H-Cs: 8-17:00, P: 8-14:00 (30 perc ebédidő)

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel. Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Szeged

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet biztosítási területen? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Rendelkezel társalgási szintű francia nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez? Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul. Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe: