RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat.

Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS
Főbb feladatok:
  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • Időszaki leltározás

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Hasonló területen szerzett 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Targonca jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Forgalom után járó bónusz
  • Bejárási támogatás (Budapesten kívülről érkező, nagyobb távolságból bejáró munkavállalók részére - saját személygépjármű esetén benzinköltség támogatás)
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • 13. havi fizetés
  • Túlóramentes munkavégzés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Vásárlási kedvezmény
  • 24 órás balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Ócsai út 5. - elérhető a 66-os számú autóbusszal, vagy a Népligettől induló távolsági buszjárattal

Munkaidő: H-CS: 8-17:00, P: 8-14:00 (30 perc ebédidő)

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 4 nap múlva