ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy izgalmas kihívásokkal teli munkát? Szeretsz telefonálni, kapcsolatot teremteni, szervezni és támogatni a kollégákat?
Akkor nálunk a helyed!

A Grintech Kft. a Hyundai Wia CNC szerszámgépek magyarországi kizárólagos márkakereskedése, törökbálinti telephelyére keres

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST
Leendő munkatársunk főbb feladatai:
  • Új ügyfelek megkeresése telefonon
  • Személyes találkozók szervezése az értékesítési vezetők részére
  • Az értékesítők naptárának kezelése, rendben tartása, találkozók bejegyzése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, és az értékesítést végző kollégákkal
  • Napi és heti riportok készítése
  • Marketing anyagok összekészítése
Elvárások:
  • Aktív erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az összes irodai szoftver alapos ismerete
  • Képes dinamikus környezetben és nyomás alatt, csapatban és/vagy önállóan dolgozni
  • Rend és munka-szervezés nagyon magas szinten
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rugalmasság, függetlenség, pontosság, igényes munkavégzésre való képesség.
  • Gondoskodó, figyelmes hozzáállás
  • Logikus és strukturált gondolkodás
Előny:
  • Telemarketingben szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen vagy tevékenységben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk!
  • Olyan embert keresünk, aki nem csak szakmailag alkalmas, de valóban velünk/értünk akar dolgozni, jó csapatjátékos
  • Versenyképes bejelentett munkabér
  • Céges telefon magánhasználatra is
  • Béren kívüli juttatások – pl. minden nap meleg ebéd
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Törökbálint
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Export Back office csapata munkatársat keres SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL, teljes munkaidőben.

A hirdetés lejár 8 nap múlva