SALES AREA MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Van tapasztalatod a CNC szerszámgépek területén? Érdekelnek a legújabb műszaki újdonságok és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre?
Akkor jó helyen jársz!

A Grintech Kft. a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek magyarországi kizárólagos forgalmazójaként, a forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínálja partnereinek. Olyan komplett megoldásokat kínálunk, melybe beletartozik a legmagasabb fémipari technológiák szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelése, valamint gyári alkatrészek biztosítása.

Bővítjük csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk!

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:
  • Projektmenedzsment
  • A cég által képviselt márka értékesítése
  • Meglévő partneri állomány igényeinek kezelése, fejlesztése
  • Vevőlátogatások önálló szervezése, lebonyolítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2 év CNC szerszámgép értékesítési tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A piaci szereplők ismerete, szakmai gyakorlat
  • Csapatmunkára való készség
  • Kimagasló szóbeli és prezentációs készség
Amit kínálunk:
  • Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és bónusz rendszer
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop (magánhasználatra is)
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Törökbálinti központi iroda, országos munkavégzés az ügyfelek telephelyén
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed a meghirdetett pozíció iránt, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Értékesítő vénával és műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Van releváns tapasztalatod gyengeáramú rendszerekkel és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/szoftver és ehhez kapcsolódó applikációk fejlesztésével, valamint értékesítésével foglalkozó, több évtizede működő, rendkívül korszerű és sikeres vállalat. A dinamikus bővülésnek köszönhetően keresünk 10 fős értékesítő csapatába új munkatársat komplex projektek B2B értékesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva