RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk fő profilja a hűtő-fűtő csövek gyártása és szerelése. Ma már nemcsak gumi, hanem műanyag és fém termékeket is előállítanak.
A vállalat fő vevői Európa vezető autógyárai, minden ötödik Európában gyártott autóban a náluk szerelt tömlők találhatóak.

A cég makói leányvállalatának IT csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Rád váró feladatok:
  • IT-támogatás a cég felhasználóinak – első szintű HelpDesk
  • Irodai infrastruktúra felügyelete és üzemeltetése (irodai szoftverek hibaelhárítása, informatikai támogatás a személyzet számára, hálózati üzemeltetés, nyomtatóval kapcsolatos problémák).
  • Dokumentáció készítés, változások követése
  • Microsoft rendszerek telepítése és üzemeltetése (Windows 10, Windows Server 2012/2016/2019)
  • Active Directory és Identity Management rendszerkezelés
  • Teljes körű feladatok adminisztrációja a céges Help Desk rendszerben
  • Céges mobiltelefonok kezelése és konfigurálása
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerosztályokkal
Mint leendő munkatárs, ezekre a készségekre lesz szükséged:
  • Középfokú IT szakirányú végzettség
  • Lehetsz pályakezdő is!
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szakértői szintű MS Office és iOS operációs rendszer ismerete
Előnyödre válhat:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
A szorgos munkádért cserébe pedig a cég az alábbiakat kínálná:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bér+25% készenléti pótlék
  • Éves bónusz, teljesítmény prémium
  • 13.havi illetmény
  • Cafeteria
  • Home Office lehetőség
  • Utazástámogatás, albérlet támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrés, szemüveg támogatás
  • Szakmai képzési lehetőségek, nyelvtanfolyamok és tanulmányok támogatása
  • Családbarát céges rendezvények
  • Rugalmas munkaidő, vezetőddel egyeztetve home office lehetőség
  • Bankoknál vállalati kedvezmény
  • Plusz szabadság
Munkavégzés helye:
  • Makó (Csongrád-Csanád megye)

Munkaidő:

  • Rugalmas

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?