ELEKTRONIKAI / MECHANIKAI GÉPÖSSZESZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén.
Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat

pozícióba!

Feladatok:
  • Elektromos és/ vagy mechanikai szerelési feladatok elvégzése (kézi, illetve gépi szerszámok, mérőeszközök használatával)
  • Az összeszerelendő anyagok kézi mozgatása
  • A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
Amit Megbízónk elvár:
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Excel/Word)
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezési készségek
Előny, de nem feltétel:
  • Műszaki végzettség: FAM szerelő / Villamoshálózat kezelő / Villanyszerelő / Műszerész / Mechatronikai / Elektrotechnikai / Erősáramú elektrotechnikai technikus
  • Szakirányú szakmunkás végzettség (lakatos, gépösszeszerelő, elektronika területén)
  • Középszintű és/vagy technikusi végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelv (aktív kommunikáció szint)
Amit kínálnak
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Vác

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Dunaújvárosi ügyfelünk tevékenységének középpontjában olyan mérőrendszerek fejlesztése áll, amelyek segítségével meghatározható az ömlesztett áruk nedvességtartalma, például teherautó rakomány vagy szállítószalagon szállított áru. A hazai fejlesztés támogatására és nemzetközi üzembehelyezésekre keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízóm több mint 10 éve foglalkozik napelemes rendszerek kivitelezésével. Összetartó családi vállalkozásukba keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 28 nap múlva