MUNKAHELYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Egy önálló és változatos feladatkör ellátásban érzed magad a legjobban, és hiszel a folyamatos tanulásban és fejlődésben?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk, az A-Híd vállalat a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként már több, mint 100 éve van folyamatosan jelen a piacon. Kivitelezői feladatait magas színvonalon végzi modern technológiák alkalmazásával és a hagyományok megőrzésével.

Most magasépítési projektjeik kapcsán keresünk folyamatosan fejlődő csapatuk számára új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projektek műszaki és gazdasági előkészítése
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Beszerzési ütemtervek elkészítése a projektvezetővel egyeztetve, piac beszállítói lehetőségek felkutatása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, összehasonlítása, értékelése, ártükrök készítése
  • Kiviteli tervek alapján a tender és a kiviteli költségvetési kiírás összehasonlítása
  • A fő- és alvállalkozók által készített szerződések ellenőrzése, kiértékelése, a módosítások folyamatos nyomon követese - havi alvállalkozói teljesítések igazolásának előkészítése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, valamint a munkaterületek alvállalkozóival
  • Megvalósulási tervek véglegesítése, a dokumentumok és feljegyzések kezelése, karbantartása
  • Műszaki átadás-átvételi eljárás lebonyolításában aktív részvétel
  • A projekt helyszínén dolgozó munkatársakkal, valamint a kapcsolódó társosztályokkal való szoros együttműködés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben, magasépítési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő-/építészmérnök)
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, rugalmas, proaktív személyiség, jó kommunikációs készség
  • Komplex szemléletmód, nyitottság a szakágak megismerésére
  • Innovatív gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség
  • B kategóriás érvényes vezetői engedély és utazási hajlandóság, mobilitás

Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér valamint széleskörű dolgozói juttatások (Cafeteria)
  • Céges gépjármű
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, céges laptop és mobiltelefon
  • Magán egészségbiztosítás
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Motiváló, magas színvonalú szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatásra (konferenciákon és iskolai rendszerben történő részvétel támogatása, munkavégzéshez kapcsolódó készségek folyamatos fejlesztése)
  • Idegennyelvi képzés vállalati kereteken belül
  • Azonnali kezdés lehetősége

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Karikás Frigyes utca 20.

Amennyiben ez a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva