MŰSZER SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A leiCON Hungary Kft. a svájci központú Leica Geosystems AG magyarországi építőipari képviselete keres új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A munkavégzés helye Kecskemét vagy Budapest de eseti jelleggel vidéki/külföldi utazás is előfordulhat.
Feladatok:
  • Geodéziai és építőipari optikai, lézeres műszerek javítása, karbantartása, szabályzása
  • Műszerek értékesítés előtti tesztelése, beállítása
  • A tanácsadás ügyfelek és az értékesítő munkatársak részére
  • Szerviz logisztikai és adminisztrációs folyamatok támogatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Külföldi oktatásokon való részvétel
Elvárások:
  • Elektroműszerész szakirányú végzettség vagy ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Alkalmasság / kézügyesség, finommechanikai műveletek elvégzésére
  • Önálló munkavégzés
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Microsoft Office, kiemelten Microsoft Excel, Word and PowerPoint ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és erős empatikus készség (gyakori ügyfélkapcsolat)
  • „B” típusú jogosítvány
  • Csapatszellem
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszer szervizelési tapasztalat
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Családias légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest vagy Kecskemét de eseti jelleggel vidéki/külföldi utazás is előfordulhat

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk egy több mint 30 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő, hűtés- és klímatechnikai szerviz és kivitelező vállalat. Munkatársaik motiváló és motivált csapatjátékosok, akik felelősséget éreznek kollégáik és munkáik iránt. Elismert szakmai múltjukat tovább építve új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva